ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Semtur Nakliyat, bir yerden bir yere taşınırken taşınacak olan eşyalar dikkatli bir şekilde paketlemektedir. Taşınacak olan eşyanın türü veya ağırlığı önemli olmaksızın, taşınırken ve paketlenirken her daim en yüksek dikkati göstermekteyiz. Bu dikkati ve en uygun fiyatı ise Semtur Nakliyat olarak bizler sağlamaktayız. Bulunan bir çok hizmetlerimiz içinde seçeneklerden bir tanesi de şehirler arası nakliyattır.

Firmamız taşımacılık sektöründe çalışan diğer firmalardan farkı olarak birinci planda tuttuğu ilk şey müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti bizim için maddiyattan çok daha önemli bir unsurdur. Semtur Nakliyat olarak verdiğimiz farklı hizmetler evden eve, ofisten ofise, şehir içi, şehirler arası, parça eşya taşıma hizmetleridir. Bu hizmetleri sunarken de ilk dikkat ettiğimiz unsur değerli eşyalarınızın en hızlı ve güvenli bir şekilde taşınacağınız yerden alınıp, gieceğiniz yere taşınmasıdır.

Eşyalarınız taşınırken özellikle şehirler arası nakiyat işlemleri sırasında eşyalarınız büyük zarar görebilir hatta tamamı kırılabilirler. Bu yüzden de özellikle kırılacak olan eşyalarınızın özel malzemeler ile güzel bir şekilde sarılarak sınıflandırılarak farklı varillere doldurulur. Eğer işiniz kendi ellerinizle yapıp kutulama ve özellikle kırılgan eşyaların sarılma işlemlerinizi kendiniz yaparsanı, biz de sizin hazırlamış olduğunuz kolileri en hızlı ve en sağlam şekilde araçlarımız içerisine yerleştirerek güvende taşınmasını sağlarız. Kolilemeleri taşıma veya evden eve taşıma gibi farklı hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiler için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Semtur Nakliyat olarak hizmetlerimiz sadece şehirlerarası değil, şehir içi olarak da bulunmaktadır. Eğer şehir içinde veya şehir dışında bir ev, bir ofis taşımaktaysanız, yada sadece olarak birkaç parça eşyanızı bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih etmenizdeki en büyük sebep ise gün sonunda eşyalarınızı en hızlı ve güvenli şekilde teslim almanın mutluluğunu size bizim sağlayacak olmamızdır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tuttuğumuz gibi, aynı zamanda hızı da en yüksek seviyelerde tutmaktayız. Yani size her türlü taşımacılık hizmetini en yüksek hızda sunarken, uygun fiyat tarifeleri uygulamaktayız.