HAKKIMIZDA

1985 yılından itibaren ofis taşıma, eşya taşımacılığı sektöründe aktif faaliyet göstermekte olan Firmamız ilk günlerden bu güne kadar yer aldığı evden eve nakliyat sektöründeki gelişmelerin her birinin takipçisi olarak hizmet alanını genişletmiştir.

Semtur Nakliyat, sizleri profesyonel ve kurumsal nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Şehir içi nakliyat evden eve nakliye firması olarak en iyi hizmet sunan ve en uygun fiyatı sunan Semtur Nakliyat, profesyonel kadrosuyla ve geniş araç filosuyla nakliye hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da şehir içi ev taşıması yapan ve şehirler arası evden eve nakliye hizmeti sunan Semtur Nakliyat, yılların verdiği tecrübesi ve birikimiyle size en iyi taşıma hizmeti sunmaktadır.

Firmamız tescillenmiş olan markası ile hizmet sunmakta, her türlü nakliyat faaliyetlerini üst düzey bir titizlik ile gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin bize duymuş olduğu güveni koruyarak daha güçlü hizmet ağlarına sahip olamktan gurur duymaktayız.

Bizler yaptığımız bu hızlı evden eve nakliyat'ı kaliteden ve dürüstlükten taviz vermeyerek hesaplı nakliyat'a dönüştürmekteyiz. En önemlisi ise, müşterilerimize gösterdiğimiz saygı ve hizmetimizdir. Türkiye'nin her köşesine nakliyat ve nakliye hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Semtur Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlerin sonuna kadar arkasında durmaktayız ve garantisini vermekteyiz.

Semtur Nakliyat ekibimiz profesyonel ve eğitimli işi bilen kişilerden oluşmaktadır. Semtur Nakliyat Türkiye'de kendini kanıtlamış kurumsal ve öncü firmaların başında gelmektedir. Şehirler arası evden eve nakiyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri ambalajlamadır. Şehirler arası taşımacılık firmaları profesyonelce yapılmayan ambalaj yüzünden eşyalar hasar görmesine yol açar. Nakliyat boyunca eşyaların işi bilen personeller tarafondan tamamı ambalajlanarak taşınmaktadır. Taşıma esnasında evinizin bulunan bütün mobilyaları deneyimli ekiplerimiz tarafından ambalajlanmaktadır.

Kuruluş aşamasından bu zamana kadar hizmet verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan Semtur Nakliyat, bugün geldiği büyük başarıda siz müşterilerimizin firmamıza güveni, hizmeti geliştirme aşamasında bize fikirlerinizle öncü olmanızın çok büyük bir etkisi olmuştur.